Eupen - Cercle Brugge 25. 2. 2024 Prognozy wyników, Zapowiedzi, Wyniki na żywo

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Porównując ofensywę Eupen z defensywą Cercle Brugge, Eupen zdobyło 14 goli u siebie w tym sezonie, co stanowi 61% wszystkich bramek. Średnio strzelają 1,08 gola na mecz u siebie, czyli o 0,38 gola więcej niż na wyjeździe. Eupen zajmuje 13. miejsce w lidze pod względem bramek strzelonych u siebie. Z drugiej strony, Cercle Brugge straciło 16 goli na wyjeździe, co stanowi 52% wszystkich straconych bramek. Średnio tracą 1,23 gola na mecz na wyjeździe, czyli o 0,08 gola więcej niż w meczach u siebie. Cercle Brugge zajmuje 6. miejsce w lidze pod względem bramek straconych na wyjeździe.

Patrząc na stosunek obrony Eupen do ataku Cercle Brugge, Eupen straciło 26 goli u siebie, co stanowi 51% wszystkich straconych przez nich bramek. Średnio tracą 2 goli na mecz u siebie, czyli o 0.08 gola więcej niż na wyjeździe. Eupen zajmuje ostatnie miejsce w lidze pod względem bramek straconych u siebie. Dla kontrastu, Cercle Brugge strzelił/a 15 goli na wyjeździe, co stanowi 42% wszystkich zdobytych bramek. Na wyjeździe strzelają średnio 1,15 gola na mecz, czyli o 0,46 gola mniej niż u siebie. Cercle Brugge zajmuje 9 miejsce w lidze pod względem bramek strzelonych na wyjeździe.

W Eupen jest 14 zawodników, którzy strzelili przynajmniej jednego gola, łącznie 23. W Cercle Brugge, 6 zawodników zdobyło przynajmniej jednego gola, łącznie 36 bramek. Ahoueke Steeve Kevin Denkey z Cercle Brugge znajduje się na 1. miejscu najlepszych strzelców ligi z 20 golami.

Eupen vs. Cercle Brugge bezpośrednie porównanie bramek

W ostatnich 10 bezpośrednich starciach pomiędzy Eupen i Cercle Brugge, 2 mecze zakończyły się wynikiem bez gola lub z jednym golem, 6 meczów zakończyło się wynikiem 2 lub 3 goli, a 4 lub więcej goli padło w 2 meczach. Najczęstszą liczbą goli zdobytych w jednym meczu były 3, co miało miejsce 4 razy. Eupen miało skuteczność strzałów na poziomie 18,18% (12 goli z 66 prób), podczas gdy Cercle Brugge miało skuteczność strzałów na poziomie 12,6% (16 goli z 127 prób). W tym sezonie Eupen strzela średnio 0,88 gola na mecz, ale w ostatnich 10 spotkaniach z Cercle Brugge strzelali średnio 1,2 gola na mecz, czyli o 0,32 gola więcej niż wynosi ich średnia w sezonie. Cercle Brugge strzela średnio 1.38 goli na mecz w tym sezonie, a w ostatnich 10 spotkaniach z Eupen, strzelali średnio 1.6 goli na mecz, czyli o 0.22 gola więcej niż wynosi ich średnia w sezonie.

Zakłady bukmacherskie

- W ostatnich 10 meczach Eupen vs Cercle Brugge nie zdarzyło się, aby obie drużyny zdobyły przynajmniej jednego gola w obu połowach.

- W ostatnich 10 meczach Eupen nigdy nie strzeliło 3 i więcej goli przeciwko Cercle Brugge.

- We wszystkich ostatnich 10 meczach pomiędzy Eupen i Cercle Brugge strzelono przynajmniej jedną bramkę.

Passy

- Eupen nie wygrał żadnego ze swoich ostatnich 4 rozegrane meczów przeciwko Cercle Brugge.

- Cercle Brugge strzelił gola we wszystkich swoich ostatnich 3 meczach wyjazdowych przeciwko Eupen.

- Cercle Brugge strzelił gola w 11 z ostatnich 12 meczów w tym sezonie.

Przewidywana liczba bramek

- Łącznie co najmniej 3 (powyżej 2,5).

Wygenerowany automatycznie.

Loading...