Fortaleza - Athletico-PR 02/06/2024 Prognozy wyników, Zapowiedzi, Wyniki na żywo

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najbliższy mecz pomiędzy Fortaleza i Athletico-PR odbędzie się na Castelão w Fortaleza, w ramach 7. kolejki Serie A. Zaplanowany na 18.05.2024 o 21:30, Fortaleza przystępuje do meczu na 11. miejscu z 7 punktami z 5 meczów, prezentując formę D-D-D-W. Z kolei Athletico-PR prowadzi w tabeli na 1. pozycji z 13 punktami z 6 meczów, a ich ostatnia forma to W-W-D-W-L.

W ostatnich 5 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami, Fortaleza odniosła 2 zwycięstwa, a 3 mecze zakończyły się remisami. Ich ostatnie starcie w listopadzie 2023 roku zakończyło się remisem 1:1.

Fortaleza vs. Athletico-PR Porównanie bramek bezpośrednich

Fortaleza strzelił u siebie 3 goli (60% z ich wszystkich 5 goli) i stracił 3 goli u siebie (75% wszystkich straconych goli), średnio goli strzelonych i straconych na mecz u siebie. Zajmują 13. miejsce pod względem strzelonych goli i 12. miejsce pod względem straconych bramek u siebie.

Athletico-PR strzelił 3 goli na wyjeździe (33% z 9 goli ogółem) i stracił wszystkie 3 gole u siebie, średnio 1 gola strzelonego i straconego na mecz. Zajmują 6. miejsce pod względem goli strzelonych na wyjeździe i 9. miejsce pod względem goli straconych na wyjeździe.

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach najczęstszymi wynikami były 2 i 3 gole na mecz, które padły 3 razy. Skuteczność strzałów Fortalezy wynosi 8,57%, a Athletico-PR 11,61%.

Najlepszymi strzelcami Fortalezy są Juan Lucero, Tomas Pochettino, Hercules Pereira do Nascimento, Kervin Andrade, Renato de Souza, i Imanol Machuca, każdy z 1 bramką. Najlepszym strzelcem Athletico-PR w pierwszej dziesiątce ligi jest Agustin Canobbio z 2 bramkami.

Passa

- Fortaleza nie przegrała żadnego z 6 ostatnich meczów w tym sezonie.

- Fortaleza nie wygrał żadnego ze swoich ostatnich 5 meczów w tym sezonie.

- Athletico-PR wygrał wszystkie ze swoich ostatnich 2 meczów w tym sezonie.

Zakłady bukmacherskie

- W ostatnich 10 meczach Fortaleza vs Athletico-PR nigdy nie zdarzyło się, aby obie drużyny strzeliły przynajmniej jednego gola w obu połowach.

- Tylko w 1 z ostatnich 10 meczów bezpośrednich Fortaleza strzeliła przynajmniej jednego gola w obu połowach.

- Tylko w 1 z ostatnich 10 meczów bezpośrednich Fortaleza strzeliła 3 lub więcej goli.

- Łącznie co najwyżej 3 bramki (poniżej 3.5).

Wygenerowane automatycznie.

Loading...