RWDM - Leuven 24. 2. 2024 Prognozy wyników, Zapowiedzi, Wyniki na żywo

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Porównując ofensywę RWD Molenbeek do defensywy Leuven, RWD Molenbeek strzelił 14 goli u siebie w tym sezonie, zdobywając 50% wszystkich bramek (28). Średnia bramek na mecz u siebie wynosi 1,08, czyli tyle samo co na wyjeździe. RWD Molenbeek zajmuje 13. miejsce w lidze pod względem bramek zdobytych u siebie, lepiej niż 12% drużyn. Z drugiej strony, Leuven straciło 28 bramek na wyjeździe, co stanowi 68% wszystkich straconych goli (41). Na wyjeździe tracą średnio 2,15 gola na mecz, czyli o 1,15 gola więcej niż u siebie. Leuven zajmuje 13. miejsce w lidze pod względem bramek straconych na wyjeździe, co również jest wynikiem lepszym niż 12% drużyn.

Patrząc na defensywę RWD Molenbeek i ofensywę Leuven, RWD Molenbeek straciło u siebie 24 gole, co stanowi 43% wszystkich straconych przez nich bramek (56). U siebie tracą średnio 1,85 gola na mecz, czyli o 0,62 gola mniej niż na wyjeździe. RWD Molenbeek zajmuje 14. miejsce w lidze pod względem bramek straconych u siebie, co jest wynikiem lepszym niż 12% drużyn. Dla porównania, Leuven strzeliło 13 goli na wyjeździe, co stanowi 42% ich wszystkich strzelonych bramek (31). Na wyjeździe strzelają średnio 1 gola na mecz, czyli o 0,38 gola mniej niż u siebie. Leuven zajmuje 13. miejsce w lidze pod względem bramek strzelonych na wyjeździe, lepiej niż 19% drużyn.

RWD Molenbeek ma 11 zawodników, którzy strzelili przynajmniej jednego gola, a ich łączna liczba wynosi 28, co daje średnią 2.55 goli na bramkę. Leuven ma 17 zawodników, którzy strzelili przynajmniej jednego gola, łącznie 31, średnio 1,82 gola na drużynę. Żadna z drużyn nie znajduje się w pierwszej dziesiątce strzelców ligi.

RWD Molenbeek vs. Leuven Porównanie bramek bezpośrednich

W ostatnich 2 bezpośrednich spotkaniach pomiędzy RWD Molenbeek i Leuven, 0 meczów zakończyło się wynikiem 0 lub 1 gola, 1 mecz zakończył się wynikiem 2 lub 3 goli, a 4 lub więcej goli padło w 1 meczu. Najczęstsze liczby goli strzelonych w jednym meczu to 3 i 6, z których każda zdarzyła się raz. RWD Molenbeek miało skuteczność strzałów na poziomie 40% (6 goli z 15 prób), podczas gdy Leuven miało skuteczność strzałów na poziomie 15,79% (3 gole z 19 prób). W tym sezonie RWD Molenbeek strzela średnio 1.08 gola na mecz, ale w ostatnich 2 spotkaniach z Leuven strzelali średnio 3 goli na mecz, czyli o 1.92 gola więcej niż wynosi ich średnia na mecz. Leuven strzela średnio 1.19 goli na mecz w tym sezonie, a w ostatnich 2 spotkaniach z RWD Molenbeek, strzelali średnio 1.5 gola na mecz, czyli o 0.31 gola więcej niż wynosi ich średnia w sezonie.

Zakłady bukmacherskie

- RWD Molenbeek wygrał wszystkie mecze przeciwko Leuven, w których zdobył przynajmniej jedną bramkę.

- W ostatnich 2 meczach RWD Molenbeek vs Leuven zawsze zdarzyło się, że obie drużyny strzeliły przynajmniej jednego gola w 1. połowie.

- 3 i więcej goli padło we wszystkich ostatnich 2 meczach pomiędzy RWD Molenbeek i Leuven.

Passy

- RWD Molenbeek wygrał wszystkie ze swoich ostatnich 2 rozegrane meczów przeciwko Leuven.

- RWD Molenbeek nie wygrał żadnego ze swoich ostatnich 8 rozegrane meczów w tym sezonie.

- Leuven nie wygrał 8 z ostatnich 9 wyjazdowych meczów w tym sezonie.

Przewidywane bramki

- Łącznie co najmniej 4 (powyżej 3,5).

Wygenerowane automatycznie.

Loading...